Motivácia

Motivácia Sme taktiež živnostníci, ktorí si uvedomujú, že vedenie účtovníctva nie je ani zďaleka nevyhnutné a dá sa vo veľkom množstve prípadov nahradiť jednoduchou daňovou evidenciou. Avšak nástroje pre realizáciu daňovej evidencie buď neexistujú, alebo zodpovedajú len čiastočne požiadavkám zákona. Nakoniec sú tu možnosti zakúpenia zbytočne zložitých a drahých účtovných programov, ktoré sú vo väčšine prípadov pre malých podnikateľov nevýhodné.

Práve preto pred sebou dnes vidíte jednoduchý a pritom efektívny systém pre vedenie daňovej evidencie, ktorý v sebe obsahuje všetko potrebné. Súčasne tak máte všetku evidenciu vždy pri sebe a v prípade potreby ju môžete zo systému získať a vytlačiť či zálohovať na Vašom PC.

Skúsenosti Systém sme vytvorili na základe našich dlhoročných skúseností v oblasi IT a to predovšetkým v tvorbe webových systémov. Vďaka nim Vám tak môžeme predstaviť nie len zaujímavý, ale i po technickej stránke kvalitný a bezpečný systém. Môžete taktiež počítaj s jeho rozvojom teraz i v budúcnosti.

Kvalita Po prechode na nový server sme pre Vás web spravili omnoho rýchlejším a bezpečnejším! Stránky bežia na špeciálnych Intel Xeon procesoroch a dáta sú ukladané na Raid diskoch a pravidelne zálohované. Môžete si tak byť istí ich bezpečným uložením a nemusíte sa starať o ich stratu či odcudzenie..


Dúfame, že so systémom budete spokojní, ušetrí Vám drahocenný čas a zbaví vrások na čele tak ako nás.

Tím Evidujem.sk

Bližšie informácie o našom tíme a naších ďalších projektoch a realizovaných weboch nájdete na stránke Lotus Webdesign.

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. OK Ďalšie informácie