Nelámte si hlavu nad daňovým priznaním. Evidujte si celý rok všetko v jednej aplikácii a daňové priznanie si vygenerujte. Vyhnete sa tak veľkému množstvu nejasností a otázok.


Pre našich dlhodobých užívateľov sme pripravili i možnosť priamo z našej evidencie vygenerovať daňové priznanie. Pri generovaní sa berie ohľad na celý Váš systém využívaný v evidujem.sk, takže okrem príjmov, výdavkov, pohľadávok a záväzkov sa počíta i so skladmi či majetkom. Rovnako je možné pri generovaní zadať ďalšie množstvo polí pre upresnenie i viac špecifikých údajov, čím sme pokryli značne veľké množstvo rozličných situácií, pre ktoré bude náš generátor postačujúci.

Generátor je vhodný pre všetkých používateľov evidujem.sk, ktorý vedú v našom systéme paušálne výdavky alebo daňovú evidenciu (daňové priznanie fyz. osôb typu B). Generátor v sebe zahŕňa i prácu s niektorými údajmi, ktoré sa priamo evidencie netýkajú a teda pomáha vygenerovať šablónu daňovej evidencie i pre tie zložitejšie prípady daňového priznania.

Vygenerované daňové priznanie je tak pre Vás perfektná pomôcka či podklad pre vyplnenie a podanie Vášho daňového priznania.

Chcete využiť našu daňovú evidenciu spolu s touto funkcionalitou? Objednajte si ktorýkoľvek balík služieb, ktorý Vám vyhovuje minimálne na 6 mesiacov.

Daňové priznanie je optimalizované pre generovanie priznania fyzických osôb typ B za rok 2015 podávané v roku 2016.

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. OK Ďalšie informácie